Sprog
Book en tid

Mødelokaler 10 minutter fra Billund

Hos Vandel Gokart nær Billund, har I rig mulighed for at benytte vores nyrenoverede lokaler i det gamle kontroltårn, til jeres konference. I vores store mødelokale i stueplan har vi plads til 60 mennesker.

Udstyr i lokalet: Whiteboard, flipover, projekter med lærred, højtalere til pc-tilkobling og WIFI.

Hos Vandel Gokart er vi til jeres fulde rådighed, så i kan få fuldt udbytte af jeres arrangement.

Konferencepakker:

Halvdagskursus med formiddagskaffe
Formiddagskaffe m/rundstykker, pålæg og ost, marmelade, the og kaffe.
Frisk frugt og isvand i lokalet.
Lokaleleje og brug af udstyr
245 kr. pr. person

Dagskursus med frokost
Formiddagskaffe m/rundstykker, pålæg og ost, marmelade, the og kaffe.
Frokostplatte eller buffet med kolde og lune retter.
Eftermiddagskaffe med kage.
Frisk frugt og isvand i lokalet.
Lokaleleje og brug af udstyr
395 kr. pr. person

Dagskursus med efterfølgende aftenbuffet 565 kr. pr. person

Kombiner jeres møde med Gokart og Fodboldgolf – se mere under Konferencepakker

KONFERENCEPAKKER

Gør jeres konference aktiv og få det optimale ud af jeres kursister. Hos Vandel Gokart har i mulighed for at kombinere jeres møde med både gokartkørsel og fodboldgolf. I vores forskellige løbsformer som Formel 1, Grandprix og Le Mans, kommer taktik og samarbejde i højsædet. På fodboldgolfbanen har vi stor erfaring i forskellige spiltyper for både store og små hold, for både individuel og holdkonkurrence.

Dagskursuspakke incl. Vandel Grandprix, for kurser under 13 personer 795 kr. pr. person

Dagskursuspakke incl. Vandel Grandprix eller Le Mans, for kurser over 13 personer 745 kr. pr. person

Dagskursuspakke incl. Fodboldgolf 18 huller 495 kr. pr. person

Dagskursuspakke incl. Vandel Grandprix eller Le Mans, samt 18 hullers Fodboldgolf 795 kr. pr. person.

SELSKABSLOKALE

Hvad enten det gælder fødselsdag, konfirmation eller anden festlig lejlighed, hvor frisk luft og aktivitet gerne skal være på dagsordenen, så er Vandel Gokart det rette sted for både store og små legebørn.

Vores festlokale kan lejes for halve eller hele dage og f.eks. være med fri afbenyttelse af fodboldgolfbanen under hele arrangementet, eller med en indlagt tur i gokarterne for gæsterne.

Vores festlokale har plads til 60 spisende gæster. Det er muligt at leje lokalet til at afholde fest, med tilhørende service. Det er helt op til jer om i ønsker maden leveret fra Vandel Gokarts leverandør, eller om i selv ønsker at stå for maden.

Vi kan klare alle former for opdækning, og står klar til at planlægge netop jeres dag sammen med jer.

Kontakt os venligst på thomas@vandelgokart.dk hvis i ønsker et tilbud herfor.

Gå aldrig glip af et event

Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og vær sikker på du er up-to-date på events og nyheder hos Vandel Gokart!

Nyhedsbrev